Moja PracaPielęgnacja

Pielęgnacja Dr Belter

By Luty 28, 2017 Dodaj Komentarz

Maja Adamiak

 

Maja Adamiak

Maja Adamiak

Maja Adamiak

Maja Adamiak

  • Oliwka : Dr Belter Szlachetna Oliwka Oczyszczająca
  • Maska : Dr Belter Hialuronowa Maseczka Intensywnie Nawilżająca

Dziś kilka słów o moich nowych odkryciach pielęgnacyjnych od niemieckiej marki Dr Belter.
Marka produkuje kosmetyki oparte na naturalnych składnikach.
Warto wspomnieć, że nie jest im obojętny los naszej planety, czego dowodem jest wycofanie oleju palmowego z całej linii produktów o nazwie „Stimula”, ponieważ mimo iż olej ten posiada wiele cudownych właściwości, jego pozyskiwanie wiąże się z wypalaniem indonezyjskich i malezyjskich lasów deszczowych, a co za tym idzie przyczynia się m.in do wymierania orangutanów w tych lasach. Brawa dla nich za brak obojętności na tak ważny temat.

A teraz o samych kosmetykach i moich odczuciach przy ich stosowaniu.

Na pierwszy ogień Oliwka Oczyszczająca.
Zawiera Abisyński olej omega, olej z szałwii hiszpańskiej, oraz ekstrakt z aloesu, dzięki czemu oprócz dokłądnego oczyszczenia, również świetnie nawilża skórę, co w moim przypadku jest podstawowym celem pielęgnacji. Oliwka jest prawie bezzapachowa, ma bardzo fajny aplikator, dzięki któremu nie oblewa się od razu rąk po łokcie, ale można precyzyjnie wylać produkt na dłonie;) dodatkowo bardzo łatwo jest ją zmyć wodą, nie pozostawia tłustej skóry. Dobrze zmywa makijaż i pozostawia skórę naprawdę odświeżoną.

Kolejnym produktem jest Maseczka Hialuronowa.
Głównym i podstawowym działaniem jest oczywiście nawilżenie skóry. Maska ma kremowo-żelową, delikatną konsystencję i zapach. Posiada naturalny składnik o nazwie „Alpinia Galgant”, który stymuluje produkcję własnego kwasu hialuronowego, co dodatkowo zwiększa poziom nawilżenia naskórka. Moja skóra po użyciu maski była bardzo miękka i gładka, dzięki czemu nałożony później podkład wyglądał o niebo lepiej. Trzeba jednak pamiętać, żeby dokładnie zmyć maskę przed nałożeniem podkładu, w przeciwnym razie może się na niej zrolować (co wydarzyło się u mnie za pierwszym razem;)

Kosmetyki tej firmy można kupić w gabinetach w całej Polsce, oraz na stronie www.skinmania.pl

UWAGA!
Do 8 marca wpisując kod „polskablogerka” otrzymujecie rabat w wysokości 30zł do zamówienia powyżej kwoty 150zł!:)

 

Odpowiedz