Make-upMoja Praca

Złoto W Załamaniu Powieki

By Wrzesień 19, 2016 2 komentarze

 

   

 

  • Baza Pod Cienie : MAC Paint PotSoft Ochre
  • Cienie : MAC Blanc Type, MAC Brule, Kobo 104, MAC Soft Brown, MAC Swiss Chocolate, MAC Amberlights
  • Złota Kreska : MAC Gold Glitter, MAC Mixing Medium
  • Eyeliner : H&M Drama Cream Eyeliner Pitch Black
  • Tusz Do Rzęs: MAC In Extreme Dimension
  • Sztuczne Rzęsy: Donegal
  • Pomadka: MAC Myth, MAC Velvet Teddy

 

To jeden z moich ulubionych rodzajów makijaży, ale niestety nie często mam okazję go wykonywać. Makijaż jest odważny i dla niektórych może się okazać zbyt mocny, ale za to jakie robi wrażenie! Zdecydowanie przyciąga spojrzenia!:)

Zaczynam od przygotowania powieki – nakładam bazę z MACa Paint Pot w kolorze Soft Ochre, która wyrównuje kolor powieki i zdecydowanie przedłuża trwałość makijażu.
Cała powieka ruchoma, aż do załamania, pokryta jest matowym cieniem MAC Brule, w kolorze jasnego, cielistego beżu.
W załamaniu powieki nałożyłam dwa cienie- Kobo 104, a następnie MAC Soft Brown dla wzmocnienia efektu. Oba cienie zostały dokładnie roztarte grubym, puchatym pędzlem (MAC 224).
Dolna powieka pokryta jest na całej długości czekoladowym cieniem MAC Swiss Chocolate, tym razem użyłam pędzelka MAC 217 – to pędzel od wszystkiego, jego włosie jest tak rewelacyjnie obcięte, że baaardzo ułatwia malowanie, często mówię o tym, że pędzel praktycznie sam maluje:)
Błyszczącą kreskę stworzyłam mieszając ze sobą kroplę MAC Mixing Medium ze złotym Glitterem, również z MACa. Kreska namalowana jest tuż nad powieką ruchomą, trzeba to zrobić ostrożnie i bez pośpiechu, za nisko namalowana kreska schowa się w załamaniu i nie będzie widoczna przy otwartym oku, no i co oczywiste – może się rozmazać.
Czarną kreskę namalowałam przy pomocy mojego nowego odkrycia, eyelinera z H&M… Tak, tak H&M:) Eyeliner to jeden z kilku kosmetyków, które kupiłam w tej znanej sieciówce i muszę przyznać, że sprawdza się nie najgorzej. Ale recenzja w swoim czasie;)
Linia wodna pokryta jest złotym cieniem MAC Amberlights, jednak efekt ten utrzymuje się bardzo krótko, więc jeśli chcemy uzyskać trwałość na linii wodnej, zdecydowanie lepiej jest użyć złotej kredki.
Na ustach kolejna mieszanka – pomadka MAC Myth w cielistym kolorze, zmieszana z MAC Velvet Teddy, co daje nam lekko różowe, blade i matowe usta.

Mam nadzieję, że przekonacie się do tego makijażu i będę mogła częściej go wykonywać – do odważnych świat należy dziewczyny!:)

2 komentarze

Odpowiedz